pondělí 9. října 2017

Knihobudka

Dnes jsme byli přizváni k otevření nové knihobudky v Nové Vsi - Ohradě. S radostí jsme pozvání přijali a s dětmi se slavnostního zahájení miniknihovny zúčastnili.

Knihobudky můžete najít na několika místech - v Kolíně, Poděbradech, v Nové Vsi... Princip spočívá v tom, že každý si může půjčit knížku, přečíst a vrátit, případně přidat jinou ze své knihovny. Nikdy nevíte, na jaký poklad v knihobudkách narazíte. Slavnostní pásku přestřihl pan Zapletal, starosta Nové Vsi, paní Matuchová z TPCA Kolín a pan ředitel Ort ze ZŠ PROSPERITY.I my jsme přispěli svou troškou do mlýna a pár knížek jsme také přinesli.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!