čtvrtek 5. října 2017

Pískomil je patronem dětí ZŠ PROSPERITY

A je to tady! Slavnostně všem oznamujeme, že PÍSKOMIL se u příležitosti Mezinárodního dne zvířat stal PATRONEM DĚTÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY PROSPERITY!

Máme velkou radost, že můžeme spolupracovat s kapelou Pískomil se vrací!
Jestli náhodnou někdo ještě neznáte všechny písničky, mrkněte na stránky Pískomila. Pro ty z vás, kteří se zúčastnili letní slavnosti, už tahle skvělá skupina nebude neznámá (děti si oblíbily hlavně písničku Moře v Kutný Hoře). 


Co nás všechno čeká? Prozradíme jen to, že toho není málo! Vydáme se za pískomilem, společně si zakoncertujeme, možná se pustíme i do dalších dobrodružství... nebudeme prozrazovat všechno najednou, nechte se překvapit :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!