pondělí 19. září 2016

Pomohli jsme uklidit obec

V pátek se děti v družině domluvily s paní vychovatelkou a odpoledne se vydaly prozkoumat obec Nová Ves. Tentokrát nikdo nezkoumal, kudy se jde na nádraží, kudy na úřad nebo kde se dá koupit zmrzlina. Naši malí ekologové si s sebou vzali pytle na třídění odpadu, oblékli si reflexní vesty, gumové rukavice a vydali se pomoci s čištěním a uklízením obce.

Dnes ráno jsme se na školním kruhu bavili o zřízení EKO-TÝMu, který za naši školu zkusí získat titul EKOŠKOLA. Jak se ukázalo v pátek, členy týmu by se mohli stát úplně všichni.

Jsme rádi, že jsme mohli alespoň trochu pomoci - není nám lhostejné, kam chodíme do školy a vážíme si i toho, že nás přijal i pan starosta a předal nám certifikát s poděkováním. Akci určitě brzy zopakujeme.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!