středa 30. září 2015

Výlet do zoo a adopce

Milí rodiče, milé děti,

na příští úterý 6. 10. 2015 máme naplánovaný moc pěkný výlet. Pojedeme se podívat do zoologické zahrady Chleby. Proč právě tam?

Celý rok nás v učebnicích provázejí dvě včelky - Lili a Vili. A my jsme si (taky u příležitosti Mezinárodního dne zvířat, který připadá na neděli 4. 10.) řekli, že by bylo fajn, kdybychom jako škola právě včely adoptovali. A abychom to neměli daleko, vybrali jsme právě ZOO v Chlebích.

Odjíždíme autobusem po osmé hodině ráno od školy a vracíme se na oběd. S sebou si vezměte batůžky se svačinou a pitím. Taky se dobře oblékněte a vezměte si pevné boty. A jako úkol navíc máte každý zjistit jednu zajímavost o včelách (že jsou užitečné, protože nám dávají med, víme - ale najdete nějaké informace, které ještě neznáme? Určitě ano.).

Na výlet vybíráme 170 Kč - stačí přinést v úterý ráno, než vyjedeme.
Těšíme se!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!