středa 11. října 2017

Dopravní výchova v praxi

V rámcově vzdělávacím plánu najdeme jako jeden z povinných výstupů i seznámení žáků s pravidly bezpečnosti v silničním provozu, pravidla pro chodce i cyklisty a bezpečné chování při provozu na pozemních komunikacích.

Jsme rádi, že v Kolíně je k dispozici dětské dopravní hřiště, které nabízí výukové programy a pro naše žáky možnost si konkrétní situace na místě vyzkoušet. A tak se žáci 4. a 5. ročníku vypravili na dopolední výukovou lekci (jak teoretickou, tak praktickou). Někteří získali i průkaz cyklisty - ověřili si tak, že mohou bezpečně vyjet do provozu.

Fotky ze středečního dopoledne najdete níže:
Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!