čtvrtek 20. října 2016

20. října slavíme Den stromů

a my jsme dnes jeden strom zasadili.

Celý den se nesl ve znamení stromů. Každý ročník pracoval na svých úkolech, ale společně jsme strávili aspoň část vyučování. Spolu jsme totiž zasadili STROM. V Nové Vsi u odbočky za kostelem ode dneška roste nový jeřáb.

Další aktivity, které děti zažívaly, postupně umístíme na třídní stránky, určitě se podívejte. Prvňáci a druháci kreslili stromy venku a tvořili a četli slova z listů, třeťáci četli, počítali, zpívali a zkoušeli kresbu detailů, čtvrťáci a páťáci hledali v encyklopediích, překládali do angličtiny a vytvářeli životabásně.

Den stromů se skvěle vyvedl a my už se teď těšíme na další podobné tematické dny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!