středa 29. března 2017

Dravci a sovy

V rámci enviromentální výchovy a předmětu Člověk a jeho svět (prvouka, přírodověda) jsme na dnešní den zařadili zážitkovou akci Dravci a sovy.

Sokolnická společnost TEIR předvedla dětem velmi poutavým způsobem několik druhů dravců a sov. Děti zaujal jak orel, tak nejmenší kulíšek. Ptáci létali v těsné blízkosti dětí, dospělí si mohli vyzkoušet, jak jim dravec přistává na rukavici.

Program byl velmi kvalitně připraven, sokolník pan Procházka řekl dětem plno zajímavých informací i zajímavostí. Po programu děti navázaly na toto téma a pokračovaly v problematice i v dalších předmětech (psaní, matematika, český jazyk). Podívejte se na fotky z dnešní akce:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!