neděle 12. dubna 2015

Pošlete to dál!

Ptáte se, jestli můžete pomoci s rozšiřováním informací o naší nové škole. Samozřejmě, budeme moc rádi, pokud se zmíníte ve svém okolí, pokud třeba můžete vylepit letáček na místo, kam chodí rodiče s dětmi.

Stáhněte si letáček z této webové adresy (formát pdf) a pošlete ho těm, koho by informace mohly zajímat. Případně sdílejte na Facebooku, vylepte ho ve svém okolí nebo v místech, kde myslíte, že by mohl lidi zaujmout.

Děkujeme za pomoc a jsme moc rádi, že máte takový zájem o naši školu. Těšíme se na sobotní schůzku! Zároveň jsme si vědomi, že pro plno z Vás je to nepříliš dobrý termín - proto v nejbližší době vypíšeme další termíny (i v pracovní dny), které se Vám třeba budou hodit víc.

Schůzku si samozřejmě můžete sjednat i individuálně - na e-mailu skola@skolaprosperity.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!