středa 18. května 2022

Gratulujeme deváťákům!

Tento školní rok navštěvují ZŠ Prosperity první deváťáci. To, co jsme plánovali, otevřít školu od první po devátý ročník, se podařilo a my z toho máme velkou radost. Spolu s nimi jsme prožívali měsíce před přijímacími zkouškami, samotné testy i čekání na výsledky přijímacího řízení.

Naši deváťáci si do přihlášek zapsali své vysněné školy. Ať už mediální studia, hotelovou školu, střední školu se zaměřením na cestovní ruch, studium informatiky nebo sociální školu... 

Musíme s velkou radostí oznámit, že všichni naši žáci se na jimi vybrané školy dostali hned z prvního kola přijímacího řízení. Prošli testy Cermatu a do jednoho byli přijati na školy, které si přáli. I my jim přejeme, aby se jim na středních školách líbilo a aby na naši školu vzpomínali v dobrém.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!