pondělí 28. března 2022

Můj život v p/Prosperitě

Literární soutěž už zná své vítěze. Naši žáci dostali dvojí zadání: první stupeň měl ztvárnit téma Můj život v Prosperitě, druhý stupeň Můj život v prosperitě. Zdánlivě nepatrný rozdíl v malém a velkém písmenu - a jak velká změna v obsahu a zpracování.

Na prvním stupni jsme ocenili Déňu z první třídy. Všimli jsme si i detailů jako smrk před školou, třída v prvním patře a schody, odchod na oběd ve dvojicích nebo zelené stolečky v jídelně. Podívejte se na jeho práci:


Ela z druhého stupně pojala práci velmi profesionálně. Máme za to, že za podobný výsledek by se nemusel stydět dospělý grafik nebo ilustrátor. Její život v prosperitě (s malým P) je všeříkající:

Děkujeme všem ostatním za účast, která byla rekordní. Práce můžete vidět na výstavě ve školních prostorách.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!