úterý 3. dubna 2018

Pěvecká soutěž

Ani letos nemůže ve škole Prosperity chybět oblíbená pěvecká soutěž. Dnes odpoledne se sešlo osm statečných zpěvaček a každá předvedla dvě písně - jednu umělou a jednu lidovou.

A tak jsme si mohli v duchu zazpívat třeba písničku Ej lúčka, lúčka, Tancuj tancuj vykrúcaj, Až já pojedu přes ten les, Široký hluboký nebo Toulavou, Let it go, Žijeme iba raz, Vítr se ztiší nebo Když nemůžeš, tak přidej.

Porota ve složení Kryštof, Linda a Laura Š. každou zpěvačku ocenila. Nakonec se na pomyslném stupni vítězů setkaly všechny účinkující - děkujeme za krásné hudební zážitky a těšíme se příští rok u další soutěže. A tentokrát třeba vystoupí i kluci :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!