čtvrtek 22. června 2017

Den deskových her

Dnes jsme měli ve škole speciální den - dopoledne se rozehrálo plno partií DESKOVÝCH HER.

Děti měly příležitost vyzkoušet si hry, které neznají, tvořily se různorodé týmy, spolupracovalo se napříč ročníky. Jsme rádi, že některé děti přinesly své oblíbené hry z domova a naučily je své spolužáky. A tak se hráli Záchranáři, Carcassone, Quoridor, Ubongo, Dixit, Ypsilonie, Pop to the shop, Flea circus, Superfarmář, Krysáci nebo Activity (a plno dalších).

Že nezůstalo jen u člobrda, se můžete přesvědčit z fotek. Na závěr se hlasovalo o nejlepší hru. S přehledem vyhráli ZÁCHRANÁŘI. Hra, ve které nesoupeří hráči proti sobě, ale musí kooperovat, aby dosáhli výsledku a cíle.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!