čtvrtek 23. března 2017

ČT24: Úroveň výuky na soukromých a státních ZŠ

Naše škola byla pozvána do Studia 6 v České televize k rozhovoru na téma úroveň výuky na soukromých a státních základních školách.

Ve studiu byla Mgr. Dita Nastoupilová spolu s prof. PaedDr. Radkou Wildovou, CSc. V interview s Jolkou Krásnou mluvily o metodách výuky, o možnostech soukromých škol, o rozdílech mezi státními a soukromými školami.

Dita mluvila o vzdělávání dětí i rodičů v naší škole, o inovativních směrech a metodách, které používáme. O integrované tematické výuce, písmu Comenia Script, matematice prof. Hejného i genetické metodě čtení nebo kritickém myšlení.

Pořad najdete v archivu ČT - rozhovor začíná ve 20. minutě.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096902795-studio-6/217411010100323/

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!