středa 5. října 2016

Děti u dobrovolných hasičů

V pondělí byl mimořádný den. V rámci tématu Ochrana člověka za mimořádných situací děti absolvovaly nejen evakuaci školy, ale využili jsme i laskavé nabídky sboru dobrovolných hasičů v Nové Vsi a navštívili jejich požární zbrojnici.

Nejprve jsme si ale prohlédli zajímavou prezentaci hasičské techniky a výzbroje. Vyzkoušeli jsme si nasadit ochranné masky, zažili jsme si zabalení do ochranné fólie, viděli jsme i hasicí přístroje, kužele, lehátka a další nezbytné propriety hasičů. Vlezli jsme si i do hasičského auta.

Mohli jsme si dokonce prohlédnout i zázemí hasičů a vyzkoušet si uniformy.
Jsme rádi, že jsme mohli k novoveským hasičům nahlédnout. Děkujeme za profesionálně vedenou akci, za trpělivost a ochotu a těšíme se na další podobné akce.

Podívejte se na fotky:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!