pátek 26. srpna 2016

Seznamte se s ... Marií Zahradníkovou

Dovolte nám, abychom pokračovali v představování našeho týmu. I naší nové kolegyni Marii Zahradníkové jsme položili tři otázky. Odpovědi na ně najdete na konci článku. 

Marie Zahradníková bydlí v Nové Vsi, vystudovala gymnázium v Kolíně, pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem, obor učitelství českého a německého jazyka. V roce 2006 byla na studijním pobytu na univerzitě G. W. Leibnize v Hannoveru. Studovala i andragogiku na Univerzitě J. A. Komenského. Nyní studuje střední pedagogickou školu a dodělává si kurz pro asistenty pedagoga.

Z německého jazyka složila certifikát na Goethe Institutu (úroveň C1). Pracovala jako lektorka němčiny, soukromě vyučovala německý a anglický jazyk. Němčinu vyučuje na Vysoké škole politologické a společenských věd.

Otázky a odpovědi:
Co si představíte pod slovem PROSPERITA?
Prosperita je pro mě osobně synonymum pro úspěch a i pro štěstí. Protože pokud prosperujete, jste šťastný a vše funguje, jak má.


Jaké tři lidské vlastnosti jsou pro Vás nejdůležitější?
Dobrosrdečnost, empatie a otevřenost.

Co považujete za svůj největší životní úspěch?
Můj největší životní úspěch - to jsme MY - moje rodina. Zní to sice jako klišé, ale je to pravda. Sice je to neustálá dřina, ale nic se nevyrovná pocitu, když můžete dávat a se stejnou se vám vrací.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!