středa 3. srpna 2016

Program prvních dnů nového školního roku

Prázdniny se přehouply do své druhé půlky a my už pro vás máme připraven harmonogram prvních zářijových dnů.

Po prázdninách se sejdeme ve čtvrtek 1. září v půl deváté ráno ve škole v Nové Vsi. Společně se přivítáme a program ukončíme v deset hodin dopoledne.

V pátek 2. září je otevřena ranní družina, škola začíná v 8:30 hodin společným ranním kruhem (už bez rodičů), končíme v 10:30 h. Pak děti odcházejí do družiny, která již funguje až do pěti hodin odpoledne.

Od pondělí do středy (5. 9. - 7. 9.) čeká na děti adaptační program ve škole. Budeme se poznávat, pracovat společně i v menších skupinách, ve třídách i napříč ročníky. Vyučování v těchto dnech probíhá od 8:30 do 12 hodin. Družina funguje v běžném režimu do 17 h.

Od čtvrtka 8. září probíhá výuka podle rozvrhu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!