středa 23. března 2016

Přejeme Vám hezké Velikonoce!

Milé děti, vážení rodiče, milí přátelé školy,

dovolte, abychom Vám popřáli klidně strávené prázdniny, velikonoční svátky (s Velkým pátkem navíc) a těšíme se na shledanou v úterý 29. března.

My jsme si dneska v rámci tematického dne Velikonoce opravdu prožili. Jedli jsme, počítali, kreslili, psali i četli, prezentovali skupinovou práci, dívali se na pohádku, zkoumali velikonoční kalendář České televize, mluvili o tradicích a zvycích, voskem zdobili vajíčka, vyráběli velikonoční knížku, rozdělovali uvařená vajíčka a prohlíželi dřevěná až z Ameriky, zpívali a vyprávěli, dobře jsme se spolu měli... :) Podívejte se:


Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!