úterý 8. září 2015

První zvíře ve škole a pár dalších drobností

Ve škole se dnes objevilo první zvířátko. Je malé, plave ve vodě a najdete ho v druhé třídě. Moc děkujeme mamince Natálky za to, že nám malou rybičku pořídila a zajistila vše, co takový malý tvoreček potřebuje.

Dnes byl fajn den i pro děti - po včerejším ranním setkání s panem ředitelem už všichni dumají nad tím, jaké vrbové stavby by na zahradě neměly chybět, co by se dalo postavit a jaké atrakce si pořídíme.

Společně také dolaďujeme pravidla, učíme se spolupracovat a jsme akční i v samostatných akcích :) Třeba Jonáš dneska odpoledne postavil obrovskou věž. Zítra ji změříme - snad do rána vydrží :)

Podívejte se na pár fotek z posledních dvou dnů:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!