čtvrtek 10. září 2015

Prvňáčci a první písmenka

Naši prvňáci opravdu nezahálejí. Pod vedením paní učitelky Hanky a Dity čtou a píší první písmenka, staví krychlové stavby, krokují na krokovacím pásu, seznamují se s knížkami, zpívají písničky, cvičí a navazují nová přátelství.

V práci nám pomáhají nejen učebnice, které napsala Dita, ale i moderní technika, se kterou má ve výuce bohaté zkušenosti Hanka. A tak děti pracují nejen s iPadem, ale vytvářejí si vlastní písmenkovou knížku, která jim později bude připomínat první krůčky na cestě za poznáním.

Podívejte se na fotky, jak jim to jde:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!