neděle 10. března 2019

Beseda s Ester Starou

Na začátku března navštívila naši školu spisovatelka Ester Stará. Ester je i logopedka a speciální pedagožka, proto se její knížky orientují i na komunikační dovednosti dětí nebo na příběhy malých školáků.

Naše děti byly na besedu připravené - měly s sebou knížky, které Ester Stará napsala, diskutovaly o nich a společně si je prohlížely.

Jsme rádi, že naši žáci mají možnost vidět naživo autory svých oblíbených knížek. Pak je i prostor na otázky, vzájemné sdílení zážitků a nabrání další inspirace do práce (nejen v hodinách českého jazyka).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!