pondělí 4. února 2019

Vítězná bankovka

To je ona, vítězná bankovka.

Výtvarná soutěž byla ukončena ve čtvrtek a na dnešním školním kruhu děti rozhodly o vítězi. Pomocí žetonů se shodly na tom, že nejkrásnější bankovku vytvořila a vyrobila Veronika z pátého ročníku. Verča dostala jako hlavní cenu pamětní dvacetikorunu s Edvardem Benešem.

Účast nebyla hojná, přesto se zúčastnilo víc soutěžících než v jiných soutěžích. Když jsme se ptali proč, bylo nám řečeno, že šlo o zajímavý úkol a také o lákavou cenu.

Jedno dílo jsme ze soutěže museli vyřadit, a to práci dědečka jednoho z žáků. Soutěž byla určena dětem, nikoliv rodinným příslušníkům, proto dědečkova bankovka (sice krásná, ale ...) do souboje neprošla.

Podívejte se na fotky nejen vítězné práce, ale i těch ostatních.A ostatní bankovky i s počtem žetonů při hlasování:A dvě fotky z hlasování:Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!