čtvrtek 6. prosince 2018

Vánoční jarmark

Letošní vánoční jarmark je za námi a máme pocit, že se povedl!

V úterý jsme se sešli v kostele sv. Václava, kde si rodiče i obyvatelé Nové Vsi mohli poslechnout pásmo vánočních písní a koled. Atmosféra byla příjemná a děti si vystoupení moc užily. Věříme, že i posluchači.

Pak jsme se přesunuli do školy a oslavili Pisálkův svátek - prvňáčci dostali pera Stabilo a malé dárečky a můžou už teď psát svým vlastním perem.

Následoval klasický jarmark - rodiče si mohli nakoupit vánoční dekorace, ale za symbolickou částku i výrobky dětí. Nechybělo samozřejmě ani občerstvení - děkujeme Novoveské hospodě za vynikající řízky a bramborový salát!

Vystoupení Mrazíka nás pobavilo, herci byli výborní a jejich kostýmy také. Rozsvítili jsme školu a rodiče se zapojili do Vánočního stromu přání - mockrát děkujeme! Někdo si ještě pustil ořechovou lodičku nebo si vyrobil svíčku ze včelího vosku.

Přejeme vám klidný a příjemný advent - zpříjemnit si ho můžete třeba fotkami z úterní akce:


Přípravy vrcholí...Děti se připravují na vystoupení - na kúru jsou některé úplně poprvé.


 
Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!