sobota 27. října 2018

Pomáháme: Projekt 72 hodin a Den stromů

Jako každoročně, i letos jsme se zúčastnili projektu 72 hodin.

Jedná se o třídenní projekt, který se konal v polovině října napříč celou Českou republikou. Dobrovolníci se v těchto dnech zapojí do pomoci v přírodě, obcích nebo kdekoliv jinde a udělají něco pro zlepšení životních podmínek v místě, kde žijí.

Děti ze školy Prosperity sice (až na několik výjimek) nežijí v obci Nová Ves, přesto máme za to, že pomáhat v místě, kde chodíme do školy, je důležité. A tak jsme vytáhli hrábě a košťata a vrhli se do úklidu okolí školy. A aby toho nebylo málo, děti z lesní třídy zasadili nový strom. Tentokrát jeřáb. Snad vydrží déle než strom předchozí. Podívejte se, jak nám to šlo:


Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!