pátek 5. října 2018

Adoptovali jsme sovu pálenou

Mezinárodní den zvířat jsme oslavili ještě jednou akcí. Dnes jsme jeli do záchranné stanice Huslík, kde jsme adoptovali sovu pálenou.

Z Libice nad Cidlinou jsme šli pěšky kolem ohrad s koňmi, až jsme došli na Huslík. Děti už znají Jakuba i místní zvířata, přesto jsme absolvovali program, který jsme ještě neviděli - dozvěděli jsme se, jak se zvířata připravují na zimu a jak přezimují.

Jakub nám ukázal i ježka, netopýra a užovku. Podívali jsme se i do voliér a pozdravili jsme se s jezevcem, orlem nebo veverkou. A v lese jsme převzali certifikát a seznámili se s "naší" sovou pálenou. Je hezká, nebo ne?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!