pondělí 25. června 2018

Strážné 2018

Jsme zase tady. Děti se do penzionu Erlebach těšily moc. Nejvíc na výborné jídlo, pak na les u penzionu, taky na pokoje, diskotéku a jak vypadá louka, na které jsme v zimě lyžovali.

První den jsme šli hned na průzkum do okolí. Zastavili jsme se na hřišti, prošli jsme Strážným, kolem evangelického kostelíku a lesem zpátky. Ochutnali jsme lesní jahody i borůvky, našli jsme studánku, žábu a velké mraveniště.

A taky jsme začali hrát hru - spolu s knížkou Strom naděje jsme vytvořili náš strom a každý si na něj dal svého panáčka, kterého vytrhal z papíru. Hráli jsme i další hry se stromy - až do pozdních večerních hodin. Děti pak usnuly, jako když je do vody hodí. A ráno jsme je musely budit na snídani :)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!