úterý 10. dubna 2018

Ukliďme svět, ukliďme Česko

V pátek jsme se opět zapojili do akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Hlavním úklidovým dnem byla sice sobota, ale my jsme se rozhodli, že podpoříme projekt už v pátek. Děti vyrazily s odpadkovými pytli a rukavicemi a během dopoledne prošly celou Novou Ves a uklízely to, co do ulic nebo na trávníky nepatří.

V roce 2017 (kdy jsme se i my zapojili) nasčítali organizátoři skoro sto tisíc dobrovolníků, kteří se pustili do úklidu svého okolí. Nevíme, jestli se letos podaří tento počet překonat, ale my jsme udělali vše, co bylo v našich silách.

Panu starostovi jsme předali zprávy o úklidu a pracovníci obecního úřadu si od nás pytle s nasbíraným nepořádkem převzali a odvezli na skládku. Jsme rádi, že můžeme být součástí místní komunity a pomáhat, když můžeme. Podívejte se na pár fotek, jak si děti akci užily:


Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!