sobota 28. října 2017

Lze přestoupit i v průběhu školního roku? Ano!

Poslední dobou dostáváme dost dotazů, zda je možné přihlásit dítě do naší školy i v průběhu roku. Hlavně rodiče prvňáčků nyní zjišťují, že jim škola, do které chodí jejich dítě, nevyhovuje. Že si představovali přátelštější prostředí, individuálnější přístup nebo rychlejší tempo učení.

Naše odpověď je jednoduchá: Můžete přijít kdykoliv! Není výjimkou, že v průběhu roku nám přicházejí noví žáci. I vy můžete přestoupit na naši školu - třeba hned. Stačí se dojít podívat, jak to u nás chodí, nechat u nás dítě jeden den, aby vidělo, jak probíhá výuka - a pak nastoupit.

Přestup je jednoduchý - o veškerou dokumentaci se postaráme my, rodiče nemusí s původní školou nic řešit.

Schůzku u nás si můžete domluvit telefonicky nebo na emailu skola[zavináč]skolaprosperity.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!