čtvrtek 31. srpna 2017

První školní týden

Vážení rodiče a přátelé školy,

přinášíme Vám plán prvního školního týdne:

Sejdeme se v pondělí 4. září 2017 v půl deváté na hřišti u školy. Přivítáme společně děti, ty pak odejdou se svým učitelem do třídy. Plánovaný konec je zhruba v 9:30 h. V pondělí nefunguje školní družina, ani není zajištěn oběd ve školní jídelně.

Od úterka do čtvrtka bude probíhat adaptační kurz - děti budou buď společně, nebo ve svých kmenových třídách. Aktivity budou zaměřené na seznamování, osobnostně sociální hry. Od úterka funguje jak školní družina (7:00 - 17:00), tak školní jídelna. Vyučování je zkráceno, končí obědem, odpolední vyučování první týden odpadá.

V pátek se poprvé učíme podle rozvrhu. V následujícím týdnu od 11. září už probíhá výuka podle rozvrhu i s odpoledním vyučováním.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!