pondělí 26. června 2017

Strážné, den druhý

Pondělí - den druhý
Děti se ráno vzbudily už po šesté a nemohly se dočkat snídaně. Dopoledne jsme byli venku, hráli jsme plno her a byli jsme v lese i na louce. Po obědě (byly vdolečky a děti snědly i dva tácy s přídavky) jsme si šli prohlédnout nejvýše položený evangelický kostelík. Měli jsme objednanou i prohlídku, dětem se kostel moc líbilo, dokonce jsme vylezli i na věž a zazpívali si.

Pak jsme hráli "na sjezdovce" další hry, mj. slalom poslepu, na lišky nebo "hmotu". Všechna družstva se snažila a každé už má plno bodů. Po večeři jsme se zasmáli u hry Nakažlivý smích, zahráli si pár her v herně a pak ještě druhou večeři a spát. Teď už všichni spinkají a těší se na zítřejší celodenní výlet.



















Návštěva kostela:


Tady jsme v zimě zkoušeli teplotu sněhu :)








Oběd:







Odpolední hry:















Zkoumali jsme i krtka. "Fakt nemá oči???"



Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!