středa 26. října 2016

Když mají děti prázdniny...

Dnes měla naše škola úplně jinou atmosféru. Chyběly v ní děti. Ty odjely na prázdniny a my dospělí jsme se hned ráno sešli, abychom probrali novinky, poradili se o chystaných akcí, představili si další aktivity a program, který chystáme pro naše žáky.

Nechybělo ani školení a nutná dávka teorie v příjemné prezentaci Dity. Připomněli jsme si Susan Kovalikovou a její knihu ITV, mluvili jsme o centrech aktivit, trojfázovém modelu učení, plánovali jsme činnosti, které proběhnou v nejbližších týdnech a domluvili jsme se i na dalším termínu našeho setkání, které jsme pracovně nazvali "Sami sobě". Byl to prospěšný den.

Když jsme večer odcházeli, loučily se s námi svítící dýně v oknech. Přejeme vám všem hezké podzimní prázdniny!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!