pondělí 9. listopadu 2015

Čtenáři, měřiči, skládači a diskutéři

To všechno mohou být naše děti. Prvňáci zkoumali, jak jsou v kterých slovech poskládána písmenka a hledali jejich pozici ve slovech s pomocí kolíčků, zatímco holky z páté třídy pátraly po tom, jak je dlouhý decimetr a kolik milimetrů se vejde do metru. Vyrobily si na to vlastní pomůcku.

Dneska ráno proběhl každotýdenní kruh s panem ředitelem. Děti vždy reflektují uplynulý týden, a zároveň se pomalu připravují na práci v týdnu probíhajícím.

A ještě pár fotek tu máme ze čtvrteční čtenářské dílny s Ditou. Dobrodružství pavouka Čendy je knížka, která děti baví. A aktivity, které při čtení zažívají, jsou velmi lákavé. Takže se nezlobte, že děti hned nechtějí domů...

Mrkněte se na fotky, ať vidíte, co všechno se nám daří:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!