úterý 1. září 2015

Otevřeli jsme!


Per aspera ad astra - Přes překážky ke hvězdám. To je vzkaz, který včera při otevření školy vzkázala Prosperitě paní poslankyně Mgr. Nina Nováková. Prostory se líbily nejen jí, ale i panu starostovi Choťánek, kterého jsme také s velkou radostí přivítali. Stejně jako ostatní vzácné hosty, rodiče i děti.

Otevřeli jsme!


Naše škola sice zatím není zapsána v rejstříku škol a školských zařízení MŠMT a děti se učí v režimu individuálního vzdělávání s přezkušováním u základní školy Educanet, ale my jsme nastavili pravidla jako v klasické škole. A tak máme školní řád, vlastní předpisy, pravidla, děti se učí ve třídách s pedagogy, máme asistentku pedagoga, v provozu je jídelna.

Co zatím nemáme, jsou státní dotace - ale věříme, že projdeme veškerými překážkami, které život přináší a brzy budeme zapsáni v rejstříku. Přes překážky ke hvězdám...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!