neděle 19. dubna 2015

Sobotní schůzka ve škole

Milí rodiče,
velmi si vážíme toho, že jste včera přišli na informační schůzku do naší školy. Mohli jsme představit naše plány, vize, viděli jste tým lidí, který na projektu pracuje, padaly konstruktivní dotazy a připomínky.

Mile nás překvapilo, co lidí má o naši školu zájem, děkujeme i za přihlášky, které jsme dostali a další dostáváme e-mailem. Jsme si zároveň vědomi toho, že termín nebyl zvolen příliš šťastně - poměrně dost rodičů se omlouvalo z důvodu odjezdu na víkend.

Proto Vám chceme nabídnout i další termíny, kdy se můžeme společně vidět, zodpovědět Vaše dotazy, případně ukázat prostory školy.

Konzultační hodiny (přítomen bude některý z členů týmu):
  • čtvrtek 14.5. od 16 do 18 h
  • čtvrtek 28.5. od 16 do 18 h
  • čtvrtek 11.6. od 16 do 18 h
  • čtvrtek 25.6. od 16 do 18 h

Informační schůzka s celým realizačním týmem:
  • sobota 23.5. od 16 h
  • sobota 27.6. od 16 h

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!