pondělí 1. října 2018

Projekt ŠUŽ

Projekt ŠUŽ (škola pro udržitelný život) se přehoupl do další fáze. Naši žáci pracovali celý loňský školní rok na projektu, kterým by chtěli zlepšit život v okolí naší školy.

Po nejrůznějších aktivitách, kterými děti prošly, se všichni shodli na tom, že kolem Nové Vsi vybudujeme naučnou stezku.

Zatím jsme na konci září otevřeli první etapu a část projektu, a to "lavičku". Pomyslný začátek stezky, který nás povzbudil do další práce. Děkujeme všem zúčastněným, panu starostovi Nové Vsi, sdružení SEVER a jejímu zástupci, rodičům za pomoc a podporu - a hlavně dětem. Těšíme se na to, až budeme otvírat celou stezku. Mezitím se ale musíme naučit plno nových věcí - dokončit zdárně takový projekt, to není nic jednoduchého - a to už naši žáčci dobře vědí.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!