čtvrtek 3. května 2018

Medová snídaně

Letos jsme se zúčastnili projektu Medová snídaně s Ministerstvem zemědělství. Mezi děti dnes přijela včelařka, která vysvětlila dětem vše o včelách, ukázala jim plno zajímavých pomůcek a odpověděla na všetečné otázky.

Děti navíc dostaly snídani - chléb s máslem a medem, jablko. Jako dárek dostal každý na hraní dřevěné jojo.

Cílem projektu je v mateřských školách a na prvním stupni základních škol podporovat zdravý životní styl, do něhož snídaně jednoznačně patří, propagovat kvalitní potraviny, především med, jako potravinu přírodního charakteru, informovat o včelařství, jako samostatném profesionálním oboru, a o významu chovu včel pro zemědělství a zachování biodiverzity krajiny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!