čtvrtek 19. dubna 2018

Čaj o páté: Práce s textem

Vážení rodiče a přátelé školy,

rádi bychom vás pozvali na další Čaj o páté, na kterém opět přivítáme velmi vzácného hosta.

Termín: ÚTERÝ 22. KVĚTNA OD 17 HODIN

Pozvání přijala Nina Rutová. Od roku 1999 vede dílny „Čtením a psaním ke kritickému myšlení“, zajímá se především o rozvoj dětského čtenářství, vytváří a publikuje metodiky pro dětské knihy (Zlatá stuha, Mladá fronta, Fraus).
Pedagogický konstruktivismus představila odborné i laické veřejnosti v čtrnáctidílném seriálu „Škola snů“ (Česká televize). Je odbornou konzultantkou pro Čtenářské kluby (Nová škola, o.p.s.). Působila jako šéfredaktorka časopisů Kritické listy, Rodina a škola a Kritická gramotnost.

Pod jejím vedením si budete moci vyzkoušet, jak se dá pracovat s textem, jak ve škole i doma trénovat čtení s porozuměním a vytěžovat z textů co nejvíc.

Těšíme se na Vás!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Abyste nebyli anonymní, budeme moc rádi, pokud ve výběru KOMENTOVAT JAKO vyberete předposlední možnost (název/adresa URL) a do políčka NÁZEV se podepíšete :)
Děkujeme za komentáře!